Zajímavost:
Honza má doma dva pejsky Labradory: Attilu a Ceasara.
Jan Frumar WEB

Poprvé vystupoval veřejně jako klávesák v pár písních s EX 05 (rok 1998). V dalším roce odchází Karel Buberle (basa) z EX a Honza se chopí basovky místo něho. V roce 1999 zakládá skupinu Tichej Don, kde hraje na bicí. Po cca dvou letech se skupina rozpadá. Honza hostuje ve skupinách Wolfgang Rederer, Loutky ze Sklepa (se spolužákem Jiřím Bezchlebou). Zakládá formaci Frumar (akustika) & Kodejšková (housle). V roce 2002 zakládá skupinu Ústa, která se pozdějí mění na Artes. 2003 (červen) se Honza přesouvá v Artes od bicích za basu (důvodem jsou nasmlouvané koncerty a chybějící basák). Sestava Artes (2003-2008) je (Jan Frumar - basa, klávesy, Jana Doležalvá - zpěv, Radek Habada - kytara, Milan Frumar (host) - bicí).
Honza kromě své skupiny také pracuje na sólových projektech - Ústa, Bezejmená, Jako Vlny, Hubero Kororo. Tyto desky ale nikdy oficialně neprezentoval. Prvním takovým počinem byla až deska Momentální Chvíle (křest květen 2006). Kvůli nedostatku tvůrčí síly
skupiny se Honza odvrací čím dál více na sólovou dráhu. Výsledkem je seskupení Jan Frumar & Jana Doležalová, vydávají desku Re-Kreace (červenec 2007). V listopadu 2007 do skupiny přichází kytarista Dan Hurt, později Honza Rákosník (leden 2009). Velká změna nastává na postu sólové zpěvačky, kdy namísto Jany Doležalové začala zpívat v květnu 2009 Tereza Rejzlová. V té době vydal Honza své druhé sólové CD, s názvem Džej Ef. Na albu zpívá jako host Silvie Táborová. Současná sestava kapely natáčí druhé CD. Díky svým vrozeným "tanečním vlohám" perfektně působí jako jediný Tanečník při pódiovém hraní EX 05. Po Milanu Libichovi pak konečně nastoupil do skupiny basák, který perfektně kapelu doplňuje a dotváří zvukový prostor tak, jak ho kapela potřebuje. Honzův velký přínos je i v pomoci kapele s vytvářením DVD k 25 či 30 letům, s tvorbou webu ap.

Oblíbená kapela: The Beatles
Aparatura: Fender Jazz Bass a Ampeg 300SV