Vytvořil Jan Frumar © 2011

SWEET LADY

Milan Frumar, který zásobuje kapelu vlastní muzikou i texty, natáčí doma ve svém "studiíčku" své projekty jako kompletní celky i se zpěvem, které kapela buď zpracuje nebo je pak autor prezentuje na svých CD. Konkrétně tuto várku písní kapela zařadila do repertoáru již v roce 2009, ale po změně na postu bubeníka, se v novém repertoáru EX 05 již skladby v současné době nenacházejí.
V roce 2009 jsme ještě na základě tohoto materiálu chtěli vystavět nové CD. Do písniček dokonce natočil zpěvy Jirka Rákosník a chtěli jsme k nim dotočit i ostatní nástroje. Pak přišel rok 2010 a kapela v novém složení prostě musela najít svou novou identitu. Některé skladby bez doprovodné kytary působily ořezaně a tak se repertoár začal měnit a skladby se prostě a jsně vyhodily z repertoáru.
Kolekce skladeb 2008-2010 nakonec označená jménem SWEET LADY nám bylo líto a tak jsme ji zařadily mezi své projekty. Není sice dílem nahrávání celé kapely, měla by spíše sloužit jako ukázka tvorby. Na konci této kolekce je zařazena skladba s názvem Unplugged, což není úplně výstížný název. Je to série balad, kde najdete Sbory zbloudilých, Já čekám dál, Zlacení ránem ap.